Kiralık İlanlar | Satılık İlanlar Ana Sayfa | İletişim | Hakkımızda | İnsan Kaynakları | Duyurular
Villa Bademli | Mutar Arı - Emlak Danışmanlık Hizmetleri


<< GERİ    
Hakkımızda

CİDDİ, DÜRÜST, YÜKSEK İŞ AHLAKI, KARARLI, PRENSİPLİ, ÇALIŞKAN, DİSİPLİNLİ İLKELERİMİZİ BİZE GELDİĞİNİZ AN HİSSEDECEK VE DOĞRU ADRESTE OLDUĞUNUZA KARAR VERECEKSİNİZ.
murat arı, Pozitif enerjisi ve başarma azmi ile motivasyonunu hep yüksek tutar.

Kişisel mahremiyete saygı duyar, adımız, sanımız murat arı başlangıcında ve devamında. İş sermayemiz itibarımızdır. Bölünemez, devredilemez, satılamaz, çoğalamaz, hisselendirilemez, ortaklandırılamaz. Tek karar mercii murat arı'dır. Bire bir müşteri ilişkisini prensip alır ve sizinle bire bir karşılıklı görüşerek size uygun talebinizi en profesyonelce sunar. Kişiye özel yatırım uzmanlığını özel terziniz gibi var ettik. Dünyada gelişmiş en profesyonel emlak sistemini büromuzda sizler için oluşturduk.Tüm iş dünyasının yakından tanıdığı murat arı fark getiren hizmetleriyle takdir toplamaktadır.

2000 den beri Portföyünü başarılı bir şekilde koordine etmiş profesyonel bir yatırım uzmanıdır murat arı. Kükürtlü, Çekirge, Beşevler , İhsaniye ve şimdi Bademli de Bursa da en tanınmış en güvenilir gayrimenkul uzmanıdır murat arı. Türkiyemizin tüm elit bölgelerinde, yazlığından oteline kadar değerli gayrimenkullerinizi takip eder murat arı.

Bademli, Göynüklü, Aydınpınar, Balat, Nilüfer köy, Çağrışan Bursa'nın başarılı, elit insanlarının toplandığı nezih ve tek özel bölgedir. Doğa ile iç içe sağlıklı bir ortam. İster Uludağ manzaralı ister deniz manzaralı. Çam ormanlarıyla bütünleşmiş şifalı havası değer üstüne değer katar.

Yakında ama pek yakında geliyor. Yeni alışveriş merkezleri ve sosyal alan konumunu yakalamış işte Mudanya bulvarı, işte Bademli caddesi.Bugün Bademli'de sizlere portföyümüzde ki en güzel, en şık, en lüks villalar sunulmaktadır.Tam istediğim gibi bir mülk dediğiniz ana kadar ful donanımlı teknolojik alt yapı ve gelişmiş istihbarat sistemi ile sizi her daim takip eder.

VİLLA, DAİRE satış ve kiralama organizasyon İLKEMİZ TÜM SİTENİN KOMŞULUK HAKLARININ KORUNMASI esasına bağlıdır. SÖZLEŞME MAL SAHİBİ kadar tüm komşuları da KORUR.
murat arı
bu hassasiyetle burada var oldu, var olacak.

TAM VE DOĞRU BİLGİNİN ADRESİ GELİN TANIŞ OLALIM...

BURSA'NIN EN ELİT BÖLGESİ'NDE TÜM EMLAK TALEPLERİNİZ İÇİN;

 
Villa Bademli
 
murat arı

 

 

 


VillaBademli.com.tr
Eski Mudanya Yolu Caddesi No:48 Kat:2 Daire:2 Bademli Mudanya Bursa Yol Tarifi | Tel: 0224 549 20 55